MASKA ANTYSMOGOWA DRAGON

SPORT II ARMY GREEN ROZMIAR: M

Indeks katalogowy: KAT04570

  • Dostępne
  • Dostawa: od 1,49 zł
149,00 zł / szt.

Opis

MASKA DRAGON SPORT II ARMY GREEN

Charakteryzuje ją doskonała jakość wykorzystanych materiałów, mistrzowskie wykonanie i wzorowe działanie. Nowoczesna maska przeciw zanieczyszczeniom DRAGON SPORT II dedykowana jest ludziom aktywnym, które nie chcą rezygnować z ulubionych aktywności na polu podczas gdy na polu pojawia się smog. Nasz produkt| odznacza się awangardowym wyglądem, komfortem użytkowania oraz ochroną zdrowia przed zatrutym powietrzem. Konstrukcja jest bardzo prosta i efektywna – to zespolenie elastycznego neoprenu o grubości 2,8 mm z elastycznym zaciskiem nosowym i mocnym rzepem, co razem gwarantuje staranne uszczelnienie i wygodne dopasowanie do buzi i obwodu głowy, powstrzymuje przemieszczanie się jej w trakcie aktywności, z równoczesnym zabezpieczeniem facjaty przed przenikliwym, mroźnym powietrzem. Kluczowy jest tu oczywiście wielowarstwowy i wymienny filtr, który zapobiega dostawaniu się szkodliwych pyłów do naszego ciała, co podnosi jakość wdychanego powietrza i chroni przed przerażającymi następstwami życia w smogu. Nasz unikalny produkt N99 z aktywnym węglem umożliwia wychwycenie 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), dymu papierosowego, dymu tytoniowego, spalin i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza. DRAGON SPORT II posiadają również nowe zawory wydechowe DRAGON HEX o podwyższonej przepustowości powietrza dla jeszcze większej wygody użytkowania. Są zarazem fragmentami montażowymi FILTRA N99 - odpowiadają za odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem. Średnice otworów zostały dostosowane rozmiarem w taki sposób, aby umożliwić swobodne wydychanie powietrza w trakcie trwania wysiłku fizycznego. DRAGON SPORT II występują w wielu fantastycznych wariantach kolorystycznych i czterech rozmiarach (S, M, L, XL) aby każdy znalazł pasujący mu styl i dopasował produkt do indywidualnych preferencji.


 

ZEWNĘTRZNA CZĘŚĆ MASKI

Użycie sprężystego neoprenu o grubości 2,8 mm w zewnętrznej części maski przeciw smogowi, pozwala na idealne dopasowanie do facjaty, z równoczesną ochroną przed chłodem. Materiał jest trwały, wysokiej jakości i łatwy w utrzymaniu – można czyścić ją wilgotną ściereczką z mikrofibry, a czasami po usunięciu filtra i zaworów, przemyć pod bieżącą wodą (nie więcej niż 30°C) z delikatnym detergentem.


 

ELASTYCZNY ZACISK NOSOWY

Umożliwia dokładne uszczelnienie i wygodne dopasowanie maski przeciw smogowi do buzi w rejonie nosa i policzków, przytrzymując produkt w odpowiedniej pozycji. Nie pozwala na przesuwanie się jej w trakcie aktywności fizycznych.


 

WYMIENNY FILTR N99

Nowej generacji filtr DRAGON N99 AC. Zatrzymuje przeszło sto trzydzieści odmian zanieczyszczeń takich jak: spaliny, naskórek zwierząt, spaliny, dym tytoniowy, pył węglowy czy zawiesiny stałe PM2.5 i PM10 (smog) - wydajność na poziomie aż 99.9%. Nasz produkt został przebadany przez Państwowy Instytut Badawczy CIOP.


 

ZAWORY BOCZNE

Nowe zawory wydechowe DRAGON HEX o podwyższonej przepustowości powietrza. Są również fragmentami łącznymi filtra N99, odpowiadają za odprowadzanie wilgoci wraz z wydychanym powietrzem. Średnice otworów zostały dopasowane wielkością w ten sposób, by pozwolić na swobodne wydychanie powietrza podczas wysiłku fizycznego.


 

MOCNY RZEP

Pozwala na dopasowanie naszego produktu do obwodu głowy - rozpiętość regulacji rzepem wynosi około 7 centymetrów.


 

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Maska przeciw smogowi, dwa filtry DRAGON N99 z aktywnym węglem, instrukcja obsługi.

 

  

WYNIKI BADAŃ LABORATORYJNYCH CIOP:


Badanie wskaźnika penetracji dla pyłu PM1

Badanie wskaźnika penetracji dla pyłu PM2.5

Badanie wskaźnika penetracji dla pyłu PM4

Badanie wskaźnika penetracji dla pyłu PM10

Maska stanowi środek ochrony indywidualnej do prywatnego użytku, który chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (zjawiskiem SMOGu) i nie ma zastosowania w przemyśle oraz jakichkolwiek innych warunkach, wymienionych w dyrektywie 89/686/EWG, do zastosowania w których niezbędne jest spełnienie dodatkowych wymagań przez środek ochrony indywidualnej.
   
    

ROZMIARY MASEK DRAGON SPORT

S - dla starszych dzieci

M - dla kobiet i mężczyzn o drobnej budowie ciała

L - dla mężczyzn

XL - dla wysokich mężczyzn o masywnej budowie ciała

  

JAK DOBRAĆ ROZMIAR MASKI DRAGON SPORT?

Rozmiarówka

Wymiar A

Wymiar B

S

12 cm

42- 46,5 cm

M

13 cm

46- 53 cm

L

13,7 cm

49- 58 cm

XL

15 cm

53- 60 cm

  


JAK DOKONAĆ POMIARÓW GŁOWY:

  1. Wymiar A- zmierz odległość pomiędzy nasadą nosa, a końcem brody.
  2. Wymiar B- zmierz obwód głowy zaczynając od czubka nosa, przez nasadę czaszki z tyłu głowy, do czubka nosa, pilnując by linia pomiaru była pod uszami.

 

JAK WYBRAĆ ROZMIAR NA PODSTAWIE POMIARÓW:

Wybrać rozmiar, którego wymiar A jest najbardziej zbliżony do wymiaru A twarzy, a wymiar B głowy mieści się w zakresie wymiaru B rozmiarówki.

Jeżeli wymiar B byłby w górnej części przedziału lub wymiar A twarzy byłby zbliżony do wymiaru A mniejszego rozmiaru niż wymiar B, zaleca się rozważenie zakupu maski o rozmiar większej.

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Cechy

Cechy produktu
Kod EAN: 5900000011790

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy