OPONA MAXXIS DH ASSEGAI 27.5 x 2.5

120TPI 3CMG TR DH ZWIJANA TR-MX00107

Indeks katalogowy: KAT04503

  • Dostępne
  • Dostawa: od 2,59 zł
  • Producent: MAXXIS
  • Kraj pochodzenia: Polska
259,00 zł / szt.

Opis

OPONA MAXXIS Assegai 29x2.5 Zw 3C-MG TR 2ply

Maxxis Assegai to opona sygnowana przez Mistrza Świata w DH Greg Minnaar.

Dostępna w mieszance 3C MaxxGrip

Budowa Wide Trail zoptymalizowana dla felg 30-35 mm

Podwójny oplot zjazdowy

Tubeless Ready

Boczne klocki zostały zapożyczone ze znanego High Rollera, zostały jednak wzmocnione aby zapobiegać zawijania ich podczas osiągania największych przeciążeń w zakrętach. Najbardziej charakterystyczne są drobne klocki wypełniające bieżnik tam gdzie większość opon ma puste miejsce a więc pomiędzy środkowymi a bocznymi klockami. Był to właśnie pomysł Greg'a na maksymalną przyczepność w zakręach.

Opona Maxxis Assegai nosi imię żelaznej włóczni używanej przez Zulusów z Południowej Afryki. Greg Minnaar, pochodzący z Południowej Afryki, uważał, że jest to odpowiednia nazwa dla opony gotowej do walki w górach. Wysokie klocki przebijają się przez kurz i luźną nawierzchnię, aby znaleźć przyczepność, ale oferują również wsparcie i pewność na mokrych korzeniach i skałach. Podczas gdy inne opony wyróżniają się tylko w pewnych warunkach, nowy Maxxis Assegai jest zbudowany tak, aby jeździć szybko wszędzie.

Rodzaj: Zwijana 2x60TPI

Waga: 1308g

WT - Wide Trail - Opona zoptymalizowana do współpracy z obręczą o szerokości wewnętrznej 35mm.

DH CASING (BUTYL INSERT) - Dodatkowy kawałek gumy butylowej, który rozciąga się od stopki drutowej w górę do ściany bocznej opony. Wkładka zapobiega przebiciom dętki, powstawaniu rozdarć, chroni obręcz przed uderzeniami i zwiększa stabilność ściany bocznej opony.

3C Maxx Grip - Przeznaczona do opon DH. Maxx Grip oferuje doskonałą przyczepność oraz mniejszy efekt odbicia wraz z niezrównaną trakcją.

TR - Tubeless Ready - Opony TR posiadają wszystkie cechy opon bezdętkowych poza jedną, są znacznie lżejsze. Są to jedyne opony Maxxis, przeznaczone do użycia z mleczkiem uszczelniającym.

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Cechy

Cechy produktu
Producent: MAXXIS
Kod EAN: 4717784033303
Kraj pochodzenia: Polska

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy